Sada znamo kako se JNA na Visu "odbranila" od napada MUP-a
Ne znam koji mi je vrag bio kad sam, surfajući internetom, naletio na starog "znanca". U beogradskoj "Politici" od 3.1.2011. godine objavljen je članak "Mornar u svojoj luci" s podnaslovom: "Kapetan bojnog broda u penziji Marijan Todosijević, posle 25 seoba, najzad dobio stan" . http://www.politika.rs/rubrike/Srbija/Mornar-u-svojoj-luci.lt.html Eto, uljudba bi nalagala čestitati a dužnost proanalizirati "dejstvovanje" jednog oficira neprijateljske vojske koja nas je okruživala na jadranskom Kronštatu (kako su partizani prozvali Vis kada su ga okovali žicom 1944. godine). Zadnje borbeno uporište mornara iz Čačka: Stupišće na Visu Rezerva - dan prije osnivačke skupštine HDZ-a Todosijevića sam sreo prije točno 25 godina. Bilo je to u subotu 24. ožujka 1990. godine. Dan prije osnivačke skupštine HDZ - otoka Visa (tada su sadašnji gradovi Komiža i Vis činili jednu Općinu), pozvali su nas u - rezervu. U prvi tren, a s obzir...

Bravo Komižani, uvijek sam vam govorio da ljude treba nagrađivati dok su živi da mogu uživat u lovorikama svojih uspjeha. Starijem Božaniću prizemlje a mlađem 1. kat.
OdgovoriIzbrišiHrvoje V.
A zbog čega? Šta su oni to zadužili Komižu, sa čime?
OdgovoriIzbrišiDali su ikad ikome platili jednu kavu?
pored cijele flote njima grad plaća komunalno jer su jadni gladni.
Dragi Hrvoje mogo bi sad ti da im plačaš komunalno da se komiški porezni obveznici oslobode pljačke.